ERJ-PA2D1803X
MFR.Part #
ERJ-PA2D1803X
JLCPCB Part #
C4264120
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS