ERJ-S08J475V
MFR.Part #
ERJ-S08J475V
JLCPCB Part #
C4126762
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS