ERJ-S06J475V
MFR.Part #
ERJ-S06J475V
JLCPCB Part #
C1013137
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS