ERJ-U14F11R3U
MFR.Part #
ERJ-U14F11R3U
JLCPCB Part #
C4170757
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS