ERJ-S08J431V
MFR.Part #
ERJ-S08J431V
JLCPCB Part #
C4261628
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS