ERJ-S03F1R00V
MFR.Part #
ERJ-S03F1R00V
JLCPCB Part #
C1859778
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 1Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS