ERJ2GEJ274X
MFR.Part #
ERJ2GEJ274X
JLCPCB Part #
C409862
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS