ERJ-S08J222V
MFR.Part #
ERJ-S08J222V
JLCPCB Part #
C2110894
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS