EET-HC2S271BA
MFR.Part #
EET-HC2S271BA
JLCPCB Part #
C3725110
Package
Plugin,D22xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 270uF 420V 52mm 675mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS