ERA-3AED4222V
MFR.Part #
ERA-3AED4222V
JLCPCB Part #
C20014992
Description
-55℃~+155℃ 100mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS