ERJ-S08F9101V
MFR.Part #
ERJ-S08F9101V
JLCPCB Part #
C2121151
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS