EET-UQ2W221LA
MFR.Part #
EET-UQ2W221LA
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.17A@10kHz 2000hrs@85℃ 220uF 25mm 35mm 450V 904mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS