ERJ-S08F8R25V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S08F8R25V
JLCPCB Part #
C1860109
Package
1206
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS