EEU-HD1E472
MFR.Part #
EEU-HD1E472
JLCPCB Part #
C1583236
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.75A@120Hz 16mm 2000hrs@105℃ 25V 25mm 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS