ERJ-S08F5R23V
MFR.Part #
ERJ-S08F5R23V
JLCPCB Part #
C4342405
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 5.23Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS