ERA-8APB5761V
MFR.Part #
ERA-8APB5761V
JLCPCB Part #
C2094087
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS