ERJ-U08J152V
MFR.Part #
ERJ-U08J152V
JLCPCB Part #
C1859617
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS