ERJ-S08F4R70V
MFR.Part #
ERJ-S08F4R70V
JLCPCB Part #
C4285027
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS