ERJ-HP6F8252V
MFR.Part #
ERJ-HP6F8252V
JLCPCB Part #
C6244125
Description
-55℃~+175℃ 500mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS