ERJ-P06F9310V
MFR.Part #
ERJ-P06F9310V
JLCPCB Part #
C3947745
Description
-55℃~+155℃ 500mW 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS