EEU-ED2C680
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEU-ED2C680
JLCPCB Part #
C5114254
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 160V 20mm 380mA@120Hz 5mm 68uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS