ERJ-P08F2261V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P08F2261V
JLCPCB Part #
C4003039
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS