ERJ-P14F6811U
MFR.Part #
ERJ-P14F6811U
JLCPCB Part #
C4350115
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS