EXB-D10C272J
MFR.Part #
EXB-D10C272J
JLCPCB Part #
C1731200
Package
SMD-10P,1.6x3.2mm
Description
10 2.7kΩ 50mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,1.6x3.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS