ERJ-PB3D4752V
MFR.Part #
ERJ-PB3D4752V
JLCPCB Part #
C2077917
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS