ERJ-S08F19R6V
MFR.Part #
ERJ-S08F19R6V
JLCPCB Part #
C3912373
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS