ERJ-PA3D5233V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PA3D5233V
JLCPCB Part #
C4104659
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 523kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS