ERJ-S08F1502V
MFR.Part #
ERJ-S08F1502V
JLCPCB Part #
C2121146
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS