ERJ-P03D60R4V
MFR.Part #
ERJ-P03D60R4V
JLCPCB Part #
C4220755
Description
-55℃~+155℃ 200mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS