ERJ-S08F1582V
MFR.Part #
ERJ-S08F1582V
JLCPCB Part #
C4053099
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS