ERJ-S08F1021V
MFR.Part #
ERJ-S08F1021V
JLCPCB Part #
C2120405
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS