ERJ-S08D6982V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S08D6982V
JLCPCB Part #
C4332737
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS