ERJ-P03D1742V
MFR.Part #
ERJ-P03D1742V
JLCPCB Part #
C4341732
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS