ERJ-S08D61R9V
MFR.Part #
ERJ-S08D61R9V
JLCPCB Part #
C2128957
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS