ERJ-PB6B8062V
MFR.Part #
ERJ-PB6B8062V
JLCPCB Part #
C4011870
Description
-55℃~+155℃ 200mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS