ERJ-S08D4533V
MFR.Part #
ERJ-S08D4533V
JLCPCB Part #
C2129744
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS