ERJ-U12F3651U
MFR.Part #
ERJ-U12F3651U
JLCPCB Part #
C1860950
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS