ERJ-S08D3570V
MFR.Part #
ERJ-S08D3570V
JLCPCB Part #
C4030496
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS