ERJ-U03F2871V
MFR.Part #
ERJ-U03F2871V
JLCPCB Part #
C4042222
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS