ERJ-S08F2201V
MFR.Part #
ERJ-S08F2201V
JLCPCB Part #
C2121028
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS