ERA-8APB5230V
MFR.Part #
ERA-8APB5230V
JLCPCB Part #
C2093995
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 523Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS