ERJ-S08D1740V
MFR.Part #
ERJ-S08D1740V
JLCPCB Part #
C2129310
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS