ERA-8APB123V
MFR.Part #
ERA-8APB123V
JLCPCB Part #
C4091000
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS