ERJ-S06J565V
MFR.Part #
ERJ-S06J565V
JLCPCB Part #
C1859039
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS