EEU-TA1A222L
MFR.Part #
EEU-TA1A222L
JLCPCB Part #
C5114408
Package
Plugin,D12.5xL27mm
Description
-40℃~+125℃ 1.4A@120Hz 10V 12.5mm 2000hrs@125℃ 2200uF 27mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS