ERA-2ARB95R3X
MFR.Part #
ERA-2ARB95R3X
JLCPCB Part #
C1720203
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS