ERJ-S06J203V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S06J203V
JLCPCB Part #
C2106114
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS