ERJ-U1DF1583U
MFR.Part #
ERJ-U1DF1583U
JLCPCB Part #
C1014784
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS