ERJ-S06J135V
MFR.Part #
ERJ-S06J135V
JLCPCB Part #
C1859023
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3MΩ 125mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS