ERJ-S08D12R7V
MFR.Part #
ERJ-S08D12R7V
JLCPCB Part #
C2129196
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS